Ušetřete s nejlepší platformou pro sledování filmů a seriálů

Filmoví a seriáloví nadšenci, kteří nechtějí zůstat jen u streamovacích služeb jako Netflix či HBO Max a spokojit se s jejich velmi omezenou nabídkou, jistě rádi vyhledávají obsah i jinde. Aplikace Kodi, zdarma dostupný mediální přehrávač, jim nabízí vše potřebné pro dokonalý filmový zážitek v domácím kině a to za nesrovnatelně menší peníze, než oficiální platformy typu Amazon Prime, Voyo či již zmíněný Netflix.

V dnešním článku se podíváme na velice zajímavou alternativu a doplněk pro Kodi – Stream Cinema Community, díky které ušetříte dost peněz a budete mít přístup k obrovské knihovně filmů, seriálů a třeba i koncertů. Zdlouhavému hledání online filmů odzvonilo. Stačí stáhnout Kodi, založit účet u Webshare a využít služeb doplňku Stream Cinema Community. Hoďte proto okem na další řádky a my vám ukážeme, jak na to.

Co je to Kodi?

Kodi je aplikace, kterou si můžete bezplatně stáhnout do televize, PC, smartphonu a tabletu. Jde o softwarové multimediální centrum, které je schopné přehrávat filmy, hudbu a zobrazovat fotografie z různých zdrojů – z přímo připojených disků, USB flash disků, DVD mechanik, ze síťových úložišť, z internetu včetně archivu televizí, YouTube, Hulu, Netflix, apod.

Kde stáhnu aplikaci Kodi?

Kodi je možné nainstalovat z oficiálních webových stránek kodi.tv. Ty vás případně přesměrují na místo operačního systému pro stažení. Samotná platforma je zdarma, platíte jen za vybrané doplňky, které chcete díky Kodi využívat.

Jak sledovat filmy a seriály za hubičku?

Pojďme si to ale nejdříve propočítat. Nejlevnější tarif u Netflixu vyjde na necelé dvě stovky a drtivá většina konkurence jako Disney a HBO Max stojí velmi podobné peníze. Pokud byste měli poctivě platit za všechny tyto služby, vyšlo by vás to v lepším případě na tisíc korun měsíčně. A to do toho nepočítáme návštěvu kina, když zrovna vyjde očekávaný blockbuster sezóny. Díky programu Kodi a jeho doplňku Stream Cinema Community můžete platit za všechny filmy a seriály světa pouhých 55 Kč měsíčně.

Nainstalujte si Stream Cinema Community

Jestliže vás zaujala možnost sledování obsahu přes Stream Cinema Community na Android TV či iOS, nabízíme vám krok za krokem jednoduchý návod k jeho instalaci. S investicí 55 Kč vám garantujeme, že vás tato služba naprosto nadchne.

Postup instalace:

1. Vytvořte si VIP účet na WebShare. Můžete platit různými způsoby – kartou, převodem či SMS. Jako bonus k tomu dostanete soukromé úložiště a několik GB ke stahování. Doporučujeme vybrat roční předplatné, se kterým ušetříte nejvíce peněz.   2. Stáhněte si aplikaci Kodi. Na svém Android TV zařízení otevřete Google Play a vyhledejte a stáhněte aplikaci Kodi. Obdobný postup zvolte u iOS.   3. Přidejte nový zdroj v Kodi. V Kodi přejděte do Settings > File Manager > Add source.   4. Zkopírujte si a posléze vložte URL adresu: https://repo.sc2.zone/ do řádku a pojmenujte složku třeba „Stream Cinema Community“.   5. Přejděte zpět do Settings > Add-ons > Install from zip file. Povolte instalaci z neznámých zdrojů a zvolte „repo > repository.hacky.zip“.   6. Nainstalujte doplněk Stream Cinema Community. Po nahrání souboru se vraťte do Settings > Add-ons > Install from repository > Hacky’s repository > Video Add-ons > Stream Cinema Community > Install.   7. Spusťte doplněk. Po instalaci najdete Stream Cinema Community v sekci doplňků videí. Pokud byste si nevěděli kdykoliv rady, nebojte se obrátit na naši redakci či v nejzazší chvíli využít služeb strýčka google.

Přihlášení k účtu WebShare v programu Kodi:

Po instalaci by se vám mělo automaticky nabídnout přihlášení k vašemu VIP WebShare účtu. Pokud ne: V doplňcích klikněte na Stream Cinema Community. Zvolte možnost Settings či Nastavení, pokud máte nastavenou češtinu. V nastavení najdete „Source“, do kterého vložíte přihlašovací údaje k vašemu WebShare účtu. Přihlášení potvrdíte kliknutím na Ok.

Tak a teď jste plně připraveni začít s využíváním služby Stream Cinema Community. V jejich nabídce najdete spoustu filmů, dokumentů, seriálů, tv pořadů a 99% dostupné audiovizuální tvorby z tohoto světa. Teď už vám stačí jen objednat si chutný popcorn a pohodlně se usadit jako správný filmový fanoušek. 

Jménem redakce tohoto webu vám přejeme příjemně strávené hodiny zábavy s tímto doplňkem pro Kodi a nezapomeňte omrknout i naše další tipy, jak ušetřit před výplatou

Sdílet

V kategorii

Přečtěte si také

Zaplo.cz

Zaplo.cz je velmi známé z TV reklam a umožňuje krátkodobé půjčky dokonce bez úroků.

Výhody

✓ Bezúročná půjčka do 30 dní

✓ Ideální před výplatou, pokud splatíte v bezúročné lhůtě

První půjčka do 16 000 Kč zdarma

mBank

Věříme, že banka by měla být jednoduchá, abyste měli čas na to, co je pro vás v životě důležité.

Výhody

✓ Úrok 4,9 - 9,9 % p.a.

✓ Již do 8 minut na vašem účtě

✓ Půjčky od 10 000 Kč do 1 000 000 Kč

✓ Soutěž o iPhone

✓ Splácíte 12 - 96 měsíců

Equa bank

Equa bank nabízí jednoduché, srozumitelné a transparentní služby osobního i firemního bankovnictví

Výhody

✓ Jednoduché bankovnictví

✓ Za běžné služby nic neplatíte

✓ Výběry zdarma

Twisto

Nejlepší je nežít od výplaty k výplatě a mít rezervu. Ale když už vám peníze před výplatou dojdou

Výhody

✓ Dobrý kurz v zahraničí

✓ Odložené platby

✓ Cashback

✓ Bez úroku, když zaplatíte včas